Danışmanlık işleri neden dünya çapında artıyor?

Ayarlar panelinden blogunuzun web sitenizde tam olarak nasıl göründüğünü düzenleyin. Wix Bloglar, yazar adını ve resmini, tarihi ve okuma süresini, görüşleri, yorumları ve beğeni sayacını gizlemenizi veya görüntülemenizi sağlar. Seçenekler arasında geçiş yapın ve değişikliklerinizi gerçek zamanlı olarak görüntüleyin.


Blogunuz bir Üye Alanına bağlıysa, Giriş düğmesinin kullanıcılar tarafından görülebildiğinden emin olmak istersiniz. Abonelere her gönderi olduğunda otomatik e-posta bildirimleri göndermek için, Ayarlar panelinizdeki e-posta bildirim seçeneğini etkinleştirin. Yazıları Yönet'e tıklayarak blog yazılarınızı kontrol panelinizden yönetmeye başlayın.


Kontrol Panelinden gönderi oluşturabilir, düzenleyebilir ve silebilir ve SEO ayarlarınızı güncelleyebilirsiniz. Ayrıca, her blog gönderisinde (...) düğmesini tıklayarak gönderileri kopyalayabilir veya taslak haline getirebilir, yorum yapmayı kapatabilir veya bir gönderiyi tamamen silebilirsiniz.


Blogunuzdan memnun kaldığınızda, yayınlarınızı Kontrol Paneli'nden yayınladığınızdan emin olun ve Yayınla'yı tıklayarak sitenizi canlı yayınlayın.


0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
 

+905558188553

©2021, Cevatmusayev tarafından Wix.com ile kurulmuştur.