Başarılı bir serbest meslek sahibi danışmandan ipuçları

Blog yayınınızın sitenizde nasıl göründüğünü düzenlemek için, imleci blog beslemenizin üzerine getirin ve Tasarla'yı tıklayın. Burada farklı düzenlerden seçim yapabilirsiniz. Web sitenizdeki farklı bir sayfaya blog yayını bölümü eklerseniz, ana blog sayfanızdan farklı bir tasarım seçebilirsiniz.


Ayarlar'ı tıklayarak blog yayınınızın hangi bilgileri ve ayrıntıları görüntüleyeceğini düzenleyin (3 nokta simgesini arayın).


Ayarlar panelinden Wix Blog, yazar adını ve resmini, tarihi ve okuma saatini, görüşleri, yorumları ve beğenme sayacını gizlemenizi veya görüntülemenizi sağlar. Seçenekler arasında geçiş yapın ve değişikliklerinizi gerçek zamanlı olarak görüntüleyin.


Blogunuz bir Üye Alanına bağlıysa, Giriş düğmesinin kullanıcılar tarafından görülebildiğinden emin olmak istersiniz. Her yeni gönderi olduğunda blog abonelerine otomatik e-posta bildirimleri göndermek için Ayarlar panelinizdeki e-posta bildirim seçeneğini etkinleştirin. Blog ayarlarınızdan memnun kaldığınızda, Gönderileri Yönet'i tıklayarak blog yayınlarınızı yönetmeye başlayın.3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
 

+905558188553

©2021, Cevatmusayev tarafından Wix.com ile kurulmuştur.